Only Blue Villa

Only Blue

Only Blue, Göcek‘te bulunan kiralık villa ve kiralık apart daireler sunan bir konaklama yeridir. Göcek Merkez’de bulunan ve deniz manzaralı olan Only Blue Dairelerin yılın tamamında açık olup misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Only Blue Villa

Göcek’te bulunan bu Villa’da 9 Yetişkin ve 3 çocuk konaklayabilir. Leylandilerin çevrelediği 600 m2 yemyeşil ferah bahçesinde huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Yeşillikler içindeki bahçesinde meyve veren limon, mandalina, mersin, portakal, ayva, nar, zeytin ve erik ağaçları etrafınızı sarıyor. Begonvil ağaçları ise bu eşsiz tabloyu tamamlayan renkli unsuru oluşturuyor.

Leylandilerin çevrelediği 600 m2 yemyeşil ferah bahçenizin sessizliğinde gökyüzünü seyredebilirsiniz. Gürültüden ve karmaşadan uzak, yalnızca size ait olan bu keyifli alanda unutulmaz bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Only Blue Dublex

Muhteşem bir deniz, harikulade bir manzara ve birbirinden güzel koylarda huzurlu bir tatil için Only Blue Dublex sizi bekliyor…

Yıldızlı bir yaz gecesini ve Göcek koylarını Dublex’imizin balkonundan kartpostala bakar gibi izleyin… Sessizliği, tatlı bir şarkı gibi huzur içinde dinleyin…

Only Blue Rhapsody

2020 yılında inşa edilen denize sıfır lüks apartımızdaki 1+1 dubleks dairelerimizde 2 yetişkin 1 çocuk misafirimiz konaklayabilir.

Koronavirüs sonrasında dev bir tesiste, kalabalık bir kitle ile tatil yapmak yerine 2020 yılında inşa edilen denize sıfır lüks apartımızdaki 1+1 dubleks dairemizde 2 yetişkin 1 çocuk misafirimiz konaklayabilir. Apartımız Göcek’in ana caddesi/sahilinde; Macrocenter’ın karşısında Kebap Hospital’ın üst katlarında bulunmaktadır.

Only Blue Mansion

Göcek’in ana caddesi/sahilinde bulunan ve 2020 yılında yenilenen apartımız yeni misafirlerini bekliyor.

Tarihinden doğasına uzanan geniş keşif yelpazesinde kale kalıntıları, lahit mezarlar, sualtı kalıntıları ve daha pek çok güzellik yer alıyor.

göcek

Göcek Hakkında daha fazla bilgi için : gocek.com.tr ‘yi ziyaret edin.
Bizi instagram’dan takip edin : @gocekdernegi